Gündem Haberleri

  Yaklaşık 10 yıldır kadınlarla yatmadım

  Hürriyet Haber
  12.04.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Los Angeles'taki bir parkın tuvaletinde uygunsuz bir halde yakalanmasıyla manşetlere çıkan ünlü şarkıcı George Michael, eşcinsel olmaktan utanmadığını, ancak özel hayatının bu şekilde ortaya dökülmesinden ötürü kendisini kötü hissettiğini söyledi. George Michael hayranlarından özür diledi.

  Geçen salı günü tutuklanmasından bu yana ilk kez konuşan 34 yaşındaki İngiliz pop ilahı George Michael, önceki akşam CNN Televizyonu'na itiraflarda bulundu. Hayranlarına her şeyin yolunda olduğu mesajı vermek amacıyla sessizliğini bozan George Michael, ‘‘Cinsel tercihimin bu şekilde sergilenmesinden dolayı kendimi aptal, pervasız ve iradesiz hissediyorum. Kesinlikle utanmıyorum. Daha önce de pervasız davranışlarım oldu’’ dedi.

  Asıl adı Yorgos Kyriacos Panayiotou olan ünlü popçu, ‘‘İnkar etmiyorum. Kendimi olağanüstü aptal bir konumda bıraktım. Bu durumda sadece özür dileyebilirim. Hayranlarım meraklanmasın, bu olaya beni tüketmeyecek’’ diye konuştuktan sonra özel hayatının tüm sırlarını anlattı:

  ‘‘İlk eşcinsel ilişkimi 27 yaşında yaşadım. Yaklaşık 10 yıldır hayatımda kadınlar yok. Cinselliğim keskin ve kuru değil. Bir erkekle ilişkimin bilinmesinde hiçbir sakınca yok. Basına öylesine kırgındım ki son yıllarda özel hayatımı kendime sakladım. Cinsel tercihimi özellikle belirsizleştirdim. Bunda mesleki nedenler ağır basıyordu. ‘Sınırda' bir sanatçı olduğunuzda hem kadınlarla, hem de erkeklerle diyalog kurabiliyorsunuz. Bu işe başlamamın ilk yarısında yazdığım şarkılar kadınlar hakkındaydı, ama daha sonrakilerin erkeklere ilişkin olduğu çok açıktı...’’


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı