Gündem Haberleri

  Yakışıklı romantik artık bir katil

  Hürriyet Haber
  01.07.2012 - 17:04 | Son Güncelleme:

  Sinemanın yakışıklı prensi Matthew McConaughey, artık romantik komedi türündeki filmlerde rol almayacağını açıkladı.

  Romantik komedi denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Matthew McConaughey, kariyerini bambaşka bir yöne çekmeye karar verdi. Son zamanlarda romantik komedi filmlerinden oldukça uzaklaşan McConaughey, The Guardian verdiği bir röportajda romantik komedilere veda ettiğini doğruladı.

   

  İngiltere'de bugün gösterime girecek olan Killer Joe filminde ek iş olarak kiralık katillik yapan bir polisi canlandıran McConaughey, bundan sonra gerilim, dram ve aksiyon filmleriyle karşımızda olacak. Yıllardır romantik komedilerde oynama sebebinin, bu tarz prodüksiyonların çok para vermesi olduğunu söyleyen McConaughey, Killer Joe filminin senaryosunu ilk okuduğunda midesinin bulandığını ancak ikinci kez okuduktan sonra oynamaya karar verdiğini ve oyunculuğun bu olduğunu sözlerine ekledi. Sanatçı, şu an romantik komedilere geri dönmek istemediğini söyledi.


  MATTHEW BÖYLE KİRALIK KATİL OLDU - FOTO GALERİ

   

  Yakışıklı romantik artık bir katil

   

  YAKIŞIKLI PSİKOPAT KILLER JOE

   

  Matthew McConaughey'nin başrolünde olduğu Killer Joe filmi, ek iş olarak kiralık katillik yapan bir polisin hikayesini anlatıyor. Annesini öldürtmek için Joe'ya başvuran Chris ön ödeme yapamayınca Joe teminat olarak Chris'in kardeşi Dottie'yi rehin alır. Başına gelecekleri bilmeyen Joe ile Dottie arasında ilerleyen zamanlarda ilginç bir bağ oluşacaktır.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı