Gündem Haberleri

  Yakınları cenazeleri İstanbul'a götürecek

  A.A.
  04.10.2008 - 13:31 | Son Güncelleme:

  Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Mehmetalan Köyü'nde etkili olan yağışın ardından meydana gelen selde yaşamını yitiren Kemer Country'nin sahibi Esat Edin ve 3 çocuğunun cenazelerinin yakınları tarafından İstanbul'a götürüleceği bildirildi.

  Edremit Devlet ve Kazdağı Devlet Hastaneleri morguna kaldırılan cenazelerin, Edremit Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılacak incelemenin ardından ilçeye gelen yakınlarına teslim edileceği belirtildi. Cenazelerin, yakınları tarafından İstanbul'a götüreceği ve burada düzenlenecek törenin ardından defnedileceği kaydedildi.

  Bu arada yaklaşık 7 ay önce geçirdiği rahatsızlık sonucu eşini kaybeden Esat Edin'in, bayram tatilini geçirmek üzere oğlu Mete Cem (12), kızları Serra Şirin (10) ve Aliye Asri(7) ile Kazdağları'nın Kirişlik Vadisi eteğinde kurulu olan bir kamp bölgesine geldiği ve burada ağaç evde kaldıkları öğrenildi.

  Esat Edin'in 14 yaşındaki oğlu Murat Edin'in katılmadığı tatilde, iş adamı ve 3 çocuğunun gece saat 23.00 sıralarında ağaç evden çıkarak dere kenarında kurdukları çadıra yerleştikleri öğrenildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı