Gündem Haberleri

  Yağmur suları hastaneyi bastı

  Çetin AYDIN / Seyit ERÇİÇEK / İSTANBUL
  03.08.2012 - 15:50 | Son Güncelleme:

  SAĞANAK yağış İstanbul’un bazı ilçelerinde hayatı olumsuz etkiledi. Vatan Caddesi’ndeki Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin acil servisi yağmur sularına teslim oldu.

  Aksaray’da da vatandaşlar ayakkabı ve çoraplarını çıkararak çıplak ayakla yürüdü. Bazı vatandaşların ise ayaklarına poşet geçirdiği görüldü.

  VATAN CADDESİ BU HALE GELDİ / WEB TV

  AKSARAY'DA ETKİLİ YAĞIŞ / FOTO GALERİ

  AKSARAY’I SEL GÖTÜRÜRKEN DİĞER SEMTLERDE GÜNEŞ VARDI

  İstanbul’u etkisi altına alan sağanak yağış Fatih ilçesini felç etti. Turgut Özal Bulvarı’ndan (Millet Caddesi) bir dere gibi aşağı akan yağmur suları Aksaray Meydanı’nda yürümeyi imkansız hale getirdi. Vatan Caddesi’nde sürücüler aşırı yağıştan araçlarını sağa çekerek beklerken, Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin acil servisi de yağmurdan büyük zarar gördü. Acil servisteki hastalar hastane personeli tarafından üst katlardaki servislere taşınırken, hasta yakınları da endişeyle dışarıda bahçede bekledi. Hemen itfaiyeye haber veren hastane yetkilileri yağmur sularını önce kendi çabaları ile dışarı atmak için büyük uğraş verdi. Hastaneye gelen itfaiye ekipleri de acil servisteki suyu tahliye etmeye başladı.

  HASTANENİN ACİL SERVİSİ SULAR ALTINDA / WEB TV

  Vatan Caddesi’ni sel götürdü

  İstanbul'da dün saat 15.00'da başlayan şiddetli yağmur araçların yollarda ilerlemesine engel oldu. İstanbul'un ana caddelerinden Fatih Vatan Caddesi sel görüntülerini aratmadı. Bazı araçlar şiddetli yağmur nedeniyle arıza yaparak yolda kalırken, diğer araçlar yoldaki yoğun su nedeniyle ilerlemekte büyük güçlük yaşadı. 15 dakika süren şiddetli yağmurun ardından güneş açtı. Fatih'te şiddetli yağmur yağarken, İstanbul'un bazı ilçelerinde hava günlük güneşlikti.

  BOLU'YU YAZ YAĞMURU VURDU / WEB TV
   

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı