GeriGündem Yağış uçak yolcularını da etkiledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yağış uçak yolcularını da etkiledi

Yağış uçak yolcularını da etkiledi
refid:26961476 ilişkili resim dosyası

İstanbul'daki şiddetli yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı'ndaki uçak kalkışları gecikmeli ve iptal olunca yolcular mağdur oldu.

Şiddetli yağış nedeniyle Atatürk Havalimanı'ndaki bazı uçak seferleri gecikmeli olarak yapıldı; bazıları da iptal edildi. Binlerce yolcu uçak içerisinde bekletilirken, pilotlar da kalkış yapabilmek için hava şartlarının normale dönmesini bekledi.
Türk Hava Yolları (THY) 64 iç hat uçuşunu karşılıklı olarak iptal edince, yolcular mağdur kaldı.

Frankfurt'tan Ankara'ya gitmek için Atatürk Havalimanı'na gelen Yasemin Mert, "Frankfurt'tan geliyoruz. İstanbul'a inemedik. Bizi İzmir'e yönlendirdiler. Ve uçağın içinde beklettiler. 7 saat sürdü bu olay. Şimdi buradayız. Ankara'ya gitmek istiyoruz. Bakalım nasıl gideceğiz, bilmiyoruz" dedi.

Yolculardan Bekir Demir ise "İstanbul'dan Nevşehir'e gidecektim. Maalesef organize eksikliğinden uçağımız iptal oldu. 4 saatte valizimi zor aldım geri. 4 saatte de, biletimi değiştireceğim, Kayseri'ye gideceğim. Nevşehir iptal olunca, gece 12 'de Kayseri uçuşu var, o bileti alacağım" dedi.

Hakan Aslan adlı yolcu da, "Erzurum'a gidiyorum. Uçuş iptal oldu. Bekliyoruz. Bilet iadesi için veya değişikliği için bekliyoruz. Ciddi bir keşmekeşlik ve karmaşalık var. Çözümsüzlük üzerine kurulmuş bir düzen var. Değiştirebilirsem, sabah 07.15'te bilet var" şeklinde konuştu.Yağış uçak yolcularını da etkiledi


Yağış uçak yolcularını da etkiledi İSTANBUL’DA TUFAN KOPTU


Yorumları Göster
Yorumları Gizle