Gündem Haberleri

  Yabancı gazetecilere özel davetiye

  Fatma AKSU/İSTANBUL
  15.06.2013 - 14:07 | Son Güncelleme:

  Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı, Tanıtım Medya Birimi'nin resmi twitter hesabı olan @aktanitimmedya adresinden CNN, BBC, Reuters gibi uluslararası medya kuruluşlarının muhabirlerine pazar günü yapılacak mitinge davet etti.

  Aralarından Başbakan Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı İbrahim kalın ile yaşadığı dialogla Türkiye gündeminde yer alan CNN International'in ünlü haber sunucusu Christiane Amanpour gibi isimlerinde yer aldığı bir çok isim, İngilizce olarak hazırlanmış metin ile Twitter üzerinden davet edildi.

  Christiane Amanpour, Taksim olaylarının canlı yayını sırasında stüdyoya telefonla bağlanan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başdanışmanı İbrahim Kalın’ın “Aynı saldırıların Beyaz Saray’a yapıldığını hayal edebilir misiniz?” demesi üzerine “Program bitti” diyerek, Kalın’ın konuşmasını yarıda kesmişti.

  SEYİRCİLERİN İÇİNE GİRECEK

  Başbakan Erdoğan'ın yarınki Kazlıçeşme mitinginde bugüne kadar hiç görülmeyen bir sahne düzeni kurluyor. Erdoğan, konuşma yapacağı kürsüdeki sahneden hem sağa sola hem de özel platformla izleyicilerin arasına kadar girip, halkla daha yakın diyalog içinde olacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı