Gündem Haberleri

  Ya paralar ne oldu

  Hürriyet Haber
  06.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çanakkale’de 4 ay önce kaybolan Şeref Can’ın bulunmasıyla yaşanan karmaşık ilişkiler zincirini dün gece Star TV’de A Takımı programına taşıyan Savaş Ay, ailenin tüm Türkiye’yi ve adaleti kandırdığını belirtti. "Kendimi oldukça iri kıyım bir salak olarak takdim ediyorum huzurlarınızda" diyen Savaş Ay, sözü, ailenin kaybolduğunu söylediği çocuğu bulmak için açtırdığı banka hesaplarına getirdi.

  Ay ailenin mali çıkar sağladığına dikkat çekip şunları söyledi:

  "Bu aile evladını ararken epey de masrafları oldu, o yüzden onlara maddi yardım yapmamız lazım deniliyor. Yıldız Engin, Vakıfbank filanca hesap numarası, Tuncay Engin, Finansbank bilmem ne şubesi hesap numarası şu. Ben şimdi burdan sırdaş hesap da olsa banka müdürlerinden rica ediyorum Pazartesi sabah 09.00’da bu hesaplarda kaç para birikti. Benim gibi şu anda kendini salak hisseden iyi niyetli insanlar bu hesap numaralarına kaç para yatırdı. Kadın nasıl böyle bir hesap açabilir. Nerede olduğunu bildiğin çocuğunu haftada bir gidip gördün. Minibüsle mi gidiyordun, Bu paraları oralar da mı harcadın. Bunun hesabı sorulur."

  Savaş Ay, programda aileyle ilgili bir yasak ilişkiyi daha ima etti. Ama hukuk servisinin izin vermediğini belirterek açıklamadı. Ay "Gerisini mahkemeye, itiraflara, zamana bırakıyorum" dedi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı