Gündem Haberleri

  Wacom tablet ile kolay çizim

  Hürriyet İnternet
  29.08.2006 - 10:29 | Son Güncelleme:

  Grafik, karikatür, teknik çizim gibi çalışmaların kolayca düzenlenmesini sağlayan Wacom Graphire4 Classic A6 tableti kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bu tablet sayesinde çizim ya da fotoğraflar üzerinde düzeltme, rötuşlama, renklendirme, detaylandırma gibi işlemler kolayca yapılabiliyor.

  Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından Index Bilgisayar, profesyonel grafiker, tasarımcı, karikatürist ve teknik ressamlar için benzersiz bir tableti, Wacom güvencesiyle sunuyor. Wacom Graphire4 Classic A6 tablet ile çizimler PC veya MAC formatında kolayca hazırlanabiliyor ya da düzenlenebiliyor.

   

  Wacom Graphire4’ün ergonomik ve hassas kalemi; renklendirme, boyutlandırma, parazitleri ve istenmeyen detayları kaldırma, kontrastları artırma, temas problemlerini düzeltme gibi işlemleri kusursuz ve doğal bir biçimde gerçekleştiriyor. Normal bir kalem gibi tutularak kullanıldığı için, herhangi bir mouse’a oranla kullanımı çok daha kolay.

   

  Son derece dayanıklı bir ürün olan Wacom tablet ayrıca fotoğrafçılığı hobi edinenler için de ideal. Tüm standart fotoğraf yazılımlarına uygun olan Wacom ile fotoğraflar da en ince detayına kadar düzenlenebiliyor.

   

  Wacom Graphire4 Classic A6 özellikleri:

  Boyut: 208 x 203.8 x 17.8 mm

  Renk: Buz mavisi

  Yazılımlar: Corel Painter Essentials 2

  Paketin içeriği: 2 CD içinde Wacom tablet sürücü yazılımı, kullanım kılavuzu,

  yazılımlar.

  Aksamlar: Graphire4 4x5 kalem tablet, kalem, kalem standı

  Garanti süresi: 2 yıl

  Desteklediği Yazılımlar: Windows 98SE, 2000, Me, XP ya da Mac OS 10.2.6 ve üzeri

  Çözünürlük: 2000 dpi

  Basınç Seviyeleri: 512

  Aktif Alan: Yaklaşık A6 (127.6 x 92.8 mm)

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı