Gündem Haberleri

  Volga Dış Tic.: Bizim metro kazasıyla ilgimiz yok

  A.A.
  10.08.2006 - 16:02 | Son Güncelleme:

  Volga Dış Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi, Taksim Metrosu'nun tavanının delinmesiyle ilgili olarak, şirketlerinin sadece arazi sahibi olduğunu, yapılan çalışmalar ve bunun neticesinde oluşan hadiselerle hiçbir bağlantılarının bulunmadığını bildirdi.

  Volga Dış Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi'nden yapılan yazılı açıklamada, “İstanbul Metrosu'nda yaşanan ve basına yansıyan hadiselerle ilgili haberlerin şirketleri tarafından olay meydana geldikten sonra üzülerek öğrenildiği” kaydedildi. Açıklamada, şöyle denildi:

  “Üzücü olayla ilgili olarak basın haberlerinde şirketimizin de adı geçtiğinden bu yazılı açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur. Şirketimiz sadece arazi sahibi olup, firmamızın yapılan çalışmalar ve bunun neticesinde oluşan hadiselerle hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Sondaj çalışmaları yetkili bir zemin etüdü firması olan GEOS Geoteknik ve Sondajcılık Ltd. Şti'nin taahhüdü altında yürütülmekteydi. Şirketimizin söz konusu kazanın oluş nedenleri ve sonuçlarıyla ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.”
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı