Gündem Haberleri

  Victoria-Beckham çiftinin 3. çocuğu Madrid’de doğacak

  Hürriyet Haber
  04.02.2005 - 00:43 | Son Güncelleme:

  Eski Spice Girl’s üyesi Victoria ile Real Madrid’in yıldız futbolcusu David Beckham çiftinin 3. çocukları 25 şubatta Madrid’de dünyaya gelecek. İspanyol Kraliyet ailesi üyelerinin de çocuklarını dünyaya getirdiği Clinica Ruber Internacional’i gidip inceleyen Beckhamlar, doğum için randevu aldılar.

  Hastane yetkililerinden bütün bir katın özel olarak kendilerine ayrılmasını isteyen çift, olumsuz yanıtla karşılaştı. Kimse tarafından rahatsız edilmek istemediklerini ve doğumun çok özel koşullarda olmasını istediklerini söyleyen çifte hastane yönetimi itiraz etti ve kraliyet ailesinin üyelerine bile böyle bir ayrıcalık tanınmadığı söylendi.

  Ancak ‘Heat’ Dergisi’nin haberine göre Victoria, ısrarcı tutumu ve ödemeyi kabul ettiği 150 bin sterlin karşılığı, hastaneye ayrıcalıklı muamele görmeyi kabul ettirdi. Bu durumda Victoria’nın hastanede kaldığı süre içinde, çevresinde başka anne adayları olmayacak. Doğumla ilgili tüm organizasyonu victoria Beckham’ın jinekoloğu Dr. Esteban Carrecedo’nun yaptığı belirtildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı