GeriGündem Vicdansız! 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Vicdansız! 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...

Vicdansız! 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...

ANTALYA’da cuma namazı sonrası evine girmek için apartman kapısını açmaya çalışan 86 yaşındaki Hikmet Şenol’a arkadan yaklaşan bir kişi, cebindeki 500 TL’sini alıp kaçtı.

Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa İlçesi, Varlık Mahallesi 100. Yıl Caddesi’nde meydana geldi. Cuma namazı sonrası evine kadar yürüyen Hikmet Şenol’u takip edenbir kişi,Şenol tam apartman kapısını açacağı sırada belinden sarıldı. Önce kendisine şaka yapıldığını zanneden Şenol, daha sonrabu kişininellerini cebine soktuğunu fark etti. ŞüpheliŞenol’un cebinde bulunan 500 TL ile evin anahtarlarını alıp kaçtı. Güvenlik kameralarına yansıyan olay anı yaklaşık 5 saniye sürdü.

Vicdansız 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...

Hikmet Şenol’un yardımına, sokakta bulananlar ve komşuları yetişti. Durumun bildirilmesi üzerine gelen polis, güvenlik kamerası görüntülerini izledi. Polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Vicdansız 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...

ANAHTARLARI SOKAĞA ATMIŞ

Olayın şokunu yaşayan Hikmet Şenol, kendisine ilk önce şaka yapıldığını sandığını belirterek, "Bir an baktım elleri cebimde dolaşıyor. Kurtulmaya çalıştıkça beni sıkıca tutup cebimdeki 500 TL ile evimin anahtarlarını aldı. Arkasından gittim ama bulamadım. Anahtarları daha sonra sokakta atılmış buldum" dedi.
Vicdansız 86 yaşındaki dedenin parasını çaldı...Yorumları Göster
Yorumları Gizle