Gündem Haberleri

  Vestel Manisaspor'da transfer

  A.A.
  10.01.2006 - 14:08 | Son Güncelleme:

  Vestel Manisaspor, Slovakya milli takımının forvet oyuncusu Flip Holosko'yu renklerine bağladı.

  Antalya'da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Vestel Manisaspor, kadrosuna Zelenka'dan sonra Holosko'yu da kattı. Kervansaray Oteli'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Vestel Manisaspor Başkanı Haluk Çubukçu, Ersun Yanal'ın gelmesiyle Vestel Manisaspor'da değişim başladığına dikkati çekti.
  Çubukçu, “Ersun Yanal ile yeni hedefler ortaya koyduk. Yurt içinde ve yurt dışında genç ve kaliteli oyuncu arayışı içindeyiz. Bugün de birçok Avrupa kulübünün peşinden koştuğu Slovakya milli takımının forvet oyuncusu Flip Holosko'yu renklerimize katıyoruz. Holosko'nun takıma yararlı olacağına inanıyorum” dedi.
  Yurt içinde ve yurt dışında oyuncu arayışlarının süreceğine işaret eden Çubukçu, amaçlarının, geleceğin Vestel Manisaspor'unu oluşturmak olduğunu belirtti.

  Yeni transfer Flip Holosko da Vestel Manisaspor'un kendisini bulup getirmesinden dolayı mutlu olduğuna değinerek, şöyle konuştu: “Vestel Manisaspor'un büyük hedefleri var. İnanıyorum ki gelecek yıllarda UEFA'da mücadele edecektir. Benim de amacım, hedefi olan bir takımda oynamaktı. Başarılı olacağıma inanıyorum. Herkesin Kurban Bayramı'nı kutlarım.” 21 yaşındaki Flip Holosko, 5 kez milli oldu. Holosko, Vestel Manisaspor'da 13 numaralı formayı giyecek.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı