Gündem Haberleri

  Vekil oğluna kayınbirader dayağı

  Hürriyet Haber
  14.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Öldürülen ‘Kumarhaneler Kralı’ Ömer Lütfü Topal’ın oğlu Murat Topal, AKP İstanbul Milletvekili Gülseren Topuz’un oğlu olan eniştesi Burak Topuz’un villasını gece yarısı bastı. Topal, kız kardeşine kötü davrandığı gerekçesiyle Topuz’la yumruklaştı.

  KUMARHANELER Kralı Ömer Lütfü Topal’ın oğlu Murat Topal, kardeşi Elif Topuz’un telefonda dert yanması üzerine önceki gece saat 02.00 sıralarında Üsküdar Nakkaştepe Ertunga Villaları 5 numaraya geldi. Kapıyı zorla açtıran Murat Topal ile AKP İstanbul Milletvekili Gülseren Topuz ve Marmara Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erkan Topuz’un oğulları olan Burak Topuz arasında kavga çıktı ve birbirlerine yumruk attılar.

  Elif Topuz, bir süre önce kolu kırılan ağabeyi ile kocası arasındaki kavgayı, sık sık kardeşinin önüne geçerek ‘Yapmayın ne olur?’ diyerek ayırmaya çalıştı. Elif Topuz polis çağırdığı sırada ağabeyi kaçtı. Villaya gelen polisler, Burak Topuz’u Doğancılar Polis Merkezi’ne götürdüler. Murat Topal ise daha sonra karakola gelerek İfade verdi. Burada karşılaşan enişte-kayınbirader yeniden tartışırken polisler araya girerek yeni bir kavgayı önledi. Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde muayeneye götürülen Murat Topal ve Burak Topuz’a darp raporu verildi. Murat Topal, polisteki ifadesinin ardından zorla özel mülkiyete girdiği gerekçesiyle Üsküdar Adliyesi’ne çıkarıldı. Cumhuriyet Savcısı’na ifade veren Murat Topal, hakkında şikayet olmadığı için serbest bırakıldı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı