Gündem Haberleri

  Vefakár kedi sakar köpek

  Hürriyet Haber
  12.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İki olay, ‘‘Nankör Kedi’’ ve ‘‘Sadık Köpek’’ yolundaki yaygın kanıyı değiştirecek türdendi. Bir kedi 6 saatte 80 kilometre yürüyerek evine dönerken, bir avcı köpeği de kaza sonucu sahibini ayağından vuruyordu...

  Sahibini özleyen kedi 6 saatte 80 km yürüdü

  ABD'nin New Jersey Eyaleti'nde sahibini ve evini özleyen bir kedi altı saatte 80 km. yürüdü. Eatontown kentinde yaşayan ve boşanmaya karar veren Goldberg çifti 10 yaşındaki Church'u isteyen bir arkadaşlarına vermeyi kararlaştırdı. Church, Margaret Bauer'in 80 km uzaklıktaki evine Craig Goldberg'in komşusu Jim Totin tarafından götürüldü. Totin, Bauer'in evine vardığında hava kararmak üzereydi. Ancak, Jim Totin, Church'u teslim edip ayrıldıktan kısa bir süre sonra kedi kayboldu. Kedinin sahibi Craig Goldberg, Church'u geceyarısından hemen sonra kapıda miyavlarken buldu. Church evini nasıl buldu bilinmiyor. Goldberg, ''Yolları anlayabiliyorum, ama sürekli uçakların inip kalktığı Newark Havalimanı'ndan nasıl geçti aklım bir türlü almıyor'' dedi.

  Av köpeği sahibini vurdu

  YENİ Zelanda'da bir av köpeği, yanlışlıkla sahibini vurdu. Kelly Russell adında, 30 yaşındaki avcı bir yaban domuzunu vurduktan sonra tüfeğini yere bıraktı. Yaban domuzunun yanına gittiği sırada köpeği Stinky tüfeğin üstüne atlayarak silahı ateşledi. Ayak kemikleri paramparça olan Russell sürünerek ancak bir saatte anayola çıkabildi. Bacağının alt kısmının kesilmesi tehlikesi bulunan Russell, Stinky'ye kızgın olmadığını söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı