Gündem Haberleri

  Var mısın yok musun yaktı

  Hürriyet Haber
  30.05.2008 - 13:56 | Son Güncelleme:

  İstanbul'da kokain piyasasının büyük bir bölümünün kontrol altında tuttuğu iddia edilen Ubeydullah Ç. isimli uyuşturucu baronunu, televizyon yarışmasına katılma sevdasının yakalattığı ortaya çıktı.

  Uzun süre kimliğini ve nerede olduğunu saklamayı başaran kokain baronu Ubeydullah Ç., yarışma programına göndermek istediği başvuru formu ve irtibat adreslerinin ele geçirilmesi sonucunda başlatılan operasyonda yakayı ele verdi.

  İstanbul İl Jandarma ekiplerinin uyuştucuru tacirlerine yönelik yaptığı son operasyonda aralarında bazı dizi oyuncuları, yapımcılarının da bulunduğu çok 17 kişi gözaltına alınmıştı. Operasyonla ilgili bilgiler ilginç detayları ortaya koyuyor. Uzun süredir Jandarma'nın teknik takibinde olan ve telefonları dinlenen ancak kendisiyle ilgili hiçbir bilgiye ulaşılamayan Ubeydullah Ç.'nin bir televizyondaki yarışma programına göndermek istediği başvuru formu sayesinde yakalandığı ortaya çıktı.

  "Var mısın, Yok musun? " yarışmasına katılmak isteyen baron Ubeydullah Ç.'nin, başvuru formu göndermek için yaptığı telefon görüşmelerini dinleyen jandarma ekipleri, kargonun gönderilmesi için verilen iletişim adreslerini ele geçirdi. Daha sonra jandarma, adresten yola çıkarak Ubeydullah Ç.'yi yakaladı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı