Gündem Haberleri

  Var mı şampiyon olmak isteyen?

  Hürriyet Haber
  23.11.2009 - 13:31 | Son Güncelleme:

  Türkiye'de ve yurtdışında birçok şampiyonluk kazanan Tuğhan Kırbaç, tecrübelerini artık yeni yarışçılarla paylaşacak.

  Türkiye'nin ilk özel Snowboard Yarış Okulu'nu Uludağ'da açan milli snowboardcu ve antrenör Tuğhan Kırbaç ve Serdar Özger, artık bilgi ve birikimlerini yeni nesil yarışçılarla paylaşmak için kolları sıvadı. 15 yıldır profesyonel olarak bu sporla uğraşan Kırbaç, "Snowboard ülkemizde gelişmekte olan bir spor. Özellikle yeni nesilin büyük bir ilgisi var. Snowboard'da adrenalin ve spor içiçe. Bunun bir yaşam biçimi olduğunu söylemek hiç de zor değil. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında zor bir spor olduğu görülse de, ilk eğitimden sonra tüm adaylar snowboardu bir yaşam biçimi olarak belirliyor. Ayrıca bizi destekleyen web bilişim sponsorumuz Disual ve Sport Point Extreme Mağazaları'na da teşekkür bizim için bir borçtur " diye konuştu.

  Kurduğu okulda partneri Serdar Özger ile birlikte resmi ve özel yarışmalara katılmak isteyen gençlere profesyonel bir eğitim veren milli antrenörler, aynı zamanda da 14-15 Mart 2010 tarihinde FIS National Cup ile  Palandöken'de düzenlenecek olan 2011 Dünya Üniversiteler Kış Oyunları'nda da sporcu yetiştirmek için şimdiden çalışmalarına başladı.

  Kırbaç ayrıca bu spor için kesinlikle yaş sınırı bulunmadığını da belirterek snowboardyarisokulu.com adresinden detaylı bilgi alabileceklerini de sözlerine ekledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı