Gündem Haberleri

  Van'da işyerine molotof kokteyli atıldı

  Osman BEKLEYEN/VAN, (DHA)
  03.09.2005 - 10:04 | Son Güncelleme:

  VAN'da bir otobüs firmasının bilet satış bürosuna kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce molotof kokteyli atıldı. Büro içinde bulunan malzemelerin bir kısmı yanarken, camları da kırıldı. Öte yandan İpekyolu üzerinde bulunan polis lojmanları civarında dolaşan 2 şüpheli kişi deşahıs, polisi görünce lojmanların karşısında bulunan ağaçlık araziye kaçtı. Ağaçlık araziyi tarayan polisler, kaçak sahısları yakalayamazken, 1 adet telsiz buldu.

  Hacıbekir Mahallesi Erek Dağı Caddesi üzerinde bulunan bir otobüs firmasına ait bilet satış bürosuna bu akşam saat 22.15 sıralarında yüzlerinin maskeli olduğu belirtilen 2 kişi tarafından molotof kokteyli atıldı. Büro içinde bulunan malzemelerin büyük bir kısmı yanarken, büronun camları da kırıldı. Polis olay yerinde inceleme yaparken, diğer bilet satış büroları önünde de güvenlik aldı.

  Öte yandan İpekyolu üzerinde bulunan polis lojmanları civarında dolaşan iki şüpheli şahıs polisi görünce kaçmaya başladı. Takibe alınan şüpheli şahıslar, Çevre Orman Müdürlüğüne ait ağaçlık araziye kaçtı. Geniş güvenlik önlemleri alarak ağaçlık arazinin giriş çıkışlarını kontrol altına tutan polis, yaptığı aramalar sırasında 1 adet telsiz buldu. Telsiz incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürülürken, kaçan 2 kişinin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı