Gündem Haberleri

  Valilikten dolandırıcı uyarısı

  Hakan KABAHASANOĞLU/GİRESUN, (DHA)
  21.10.2008 - 15:12 | Son Güncelleme:

  GİRESUN’da, bazı kişilerin Vali Mustafa Taşkesen ile vali yardımcılarının adlarını kullanarak dolandırıcılık girişiminde bulunduğu bildirildi.

  Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, son günlerde bazı kişilerin vatandaşlardan çeşitli yollarla yardım ve para talebinde bulunduğu, izinsiz yardım toplama girişimlerinde bulunanların en yakın güvenlik birimine bildirilmeleri istendi. Açıklamada şöyle denildi:

  “Son zamanlarda bazı art niyetli kişilerin gerek vali gerekse vali yardımcıları olmak üzere üst düzey yönetici adlarını kullanarak dolandırıcılık girişimlerinde bulundukları belirlenmiştir. Hastalık başta olmak üzere çeşitli bahanelerle, banka hesap numaraları da göstererek yardım toplayan bu şahıslara itibar edilmemesi gerekmektedir. Vatandaşlarımızın bu ve buna benzer olaylar karşısında duyarlı olmalarını, birileri adına izinsiz yardım toplama girişimlerinde bulunan şahısları 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat veya en yakın güvenlik güçlerine bildirmeleri önemle duyurulur.”
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı