Gündem Haberleri

  Vali'den Koçyiğit ailesine ziyaret

  DOĞUBAYAZIT (A.A)
  12.01.2006 - 18:32 | Son Güncelleme:

  Tayini Şanlıurfa'ya çıkan Ağrı Valisi Yusuf Yavaşcan, 3 çocuğunu kuş gribi nedeniyle kaybeden Zeki Koçyiğit'i ziyaret etti.

  Vali Yavaşcan, Zeki Koçyiğit'i Doğubayazıt'taki evinde ziyaret ederek, bir bankanın gönderdiği 5 bin YTL'lik yardımı aileye verdi.

  Zeki Koçyiğit, kendisine yardım eden herkese çok teşekkür ettiğini belirterek, “Benim işim yoktu. Ölen oğlum Muhammed Ali hem okuyup hem çalışıyordu. Ben onlara sefalet nedeniyle güzel bir gün yaşatmadım. Ancak hayatta kalan oğluma en güzel günleri yaşatacağım” dedi.

  Daha sonra Vali Yavaşçan, Zeki Koçyiğit'e Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın iş sözü müjdesini de iletti. Zeki Koçyiğit, Başbakan Erdoğan'ın bayram öncesinde kendisini arayarak bayramını kutladığını ve başsağlığı dilediğini ifade ederek, bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini kaydetti.

  Pazartesi günü İlçe Kaymakamı'nın talimatı doğrultusunda Ankara'ya gideceğini ve burada kendisine ayrılan işe başlayacağını söyleyen Koçyiğit, Ankara'da işe başlamasından sonra ailesini de yanına alarak burada yaşamaya devam edeceklerini belirti.

  Vali Yavaşcan, İlçe Kaymakamı Rauf Ulusoy'u da ziyaret ettikten sonra Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen vedalaşma törenine katıldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı