Gündem Haberleri

  Üzerinde sigara söndürüp öldürdü

  Arda AKIN / ANKARA
  01.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Zülfikar Haymanalı, nikáhsız yaşadığı eşini, cinsel organında sigara söndürerek işkence yaptıktan sonra döve döve öldürdüğü iddiasıyla tutuklandı.

  ANKARA’da dedikodu vahşeti... Üç çocuk annesi Ayşegül Onurca (25), bir süre önce imam nikáhlı eşi Zülfikar Haymanalı (24) ile kavga ettikten sonra, çocuklarını da yanına alarak kız kardeşinin evine gitti. Burada üç gün kalan Onurca, eşinin ısrarıyla yeniden Altındağ’daki evine döndü. Bu arada Haymanalı’nın kulağına eşinin, kız kardeşinin eşiyle ilişkisi olduğu dedikodusu geldi. Çılgına dönen Haymanalı, eşiyle tartışmaya başladı.

  Ayşegül’e sopayla çocuklarının gözü önünde defalarca vuran Haymanalı, sinirini alamayarak genç kadının vücudunun hemen her yerinde sigara söndürdü.

  Sabaha kadar

  Kanlar içinde kalan kadın baygınlık geçirirken, Haymanalı, büyük bir soğukkanlılıkla kadının cinsel organında da sigara söndürdü. Sabaha kadar süren işkence ve dayağın ardından, Haymanalı arkadaşlarını arayarak, "Gelin bu kadını alın bu evden" dedi. Eve gelen Haymanalı’nın arkadaşları, saatlerce işkence gören Onurca’yı Ankara Hastanesi’ne getirdiler. Ancak genç kadının gördüğü işkence sonucu çoktan hayatını kaybettiği belirlendi.

  Cinayet Büro Amirliği dedektiflerince yakalanan Haymanalı ifadesinde, eşinin kendisini aldattığı yönündeki dedikodulara çok sinirlendiğini söyledi. Haymanalı tutuklanırken, üç çocuk Ayşegül Onurca’nın ailesine teslim edildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı