Gündem Haberleri

  Uyuşturucuya bir kurban daha

  Şaban KARDEŞ/ÇERKEZKÖY (Tekirdağ), (DHA)
  13.05.2008 - 19:59 | Son Güncelleme:

  Tekirdağ’ın Çerkezköy İlçesi'nde uyuştrucu komasına giren 22 yaşındaki Gökhan Dalgıç, hastaneye kaldırılırken yolda öldü. Tekwandoda siyah kuşak sahibi olan Gökhan Dalgıç'ın bir süre önce sporu bıraktığı ve yeni arkadaş çevresinde uyuşturucuya alıştığı öne sürüldü.

  Olay, geçtiğimiz Cumartesi günü meydana geldi. Çerkezköy’de tekwando sporu ile uğraşan ve siyah kuşak sahibi olan 22 yaşındaki Gökhan Dalgıç, kısa süre önce spora ara verdi. Hip-Hop grubuna giren genç, breaç dance merak saldı. Olay günü aşırı alkol ile birlikte uyuşturucu niteliği taşıyan 3 adet exstasy hap alan Gökhan Dalgıç daha sonra evine gitti. Burada uyuşturucu komasına giren Gökhan Dalgıç, ailesi tarafından hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi. Uyuşturucu komasından öldüğü şeklinde rapor verilen ve vücudunun bazı bölgelerinde darp izlerine rastlanılan Gökhan Dalgıç’ın kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için cesedi otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

  ARKADAŞ ÇEVRESİ YAŞAMINI DEĞİŞTİRDİ

  Bu arada Dalgıç'ın spor çevresindeki arkadaşları, gencin kendilerinden uzaklaşmasından sonra yeni arkadaş grubu içinde uyuşturucuya alıştığını öne sürdüler.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı