Gündem Haberleri

  Utanç davasında zamanaşımı

  DHA
  04.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Adana’da devriye görevi yapan jandarma ekipleri, 20 Aralık 2010’da, ormanlık alanda ıslak kağıda sarılı çıplak kız fotoğrafları buldu.

  Fotoğrafların S.D. (20) ile N.D.’ye (24) ait olduğu anlaşıldı. Jandarmanın bulduğu kız kardeşler, fotoğrafları 12 yıl önce babalarından boşanan anneleri Fahriye T.’nin zaman zaman para karşılığında birlikte olduğu ve kendilerini de birlikte olmaya zorladığı Kemal A.’nın (62) çektiğini söyledi. Kızlardan S.D., Kemal A.’nın her fotoğraf karesi karşılığında annelerine çeyrek altın verdiğini anlattı.

  Fuhuşa teşvikten 9 yıl 4 ay

  Kızlar, annelerinin başka erkeklerle ilişki anının zorla kendilerine seyrettirildiğini de öne sürdü. Bu iddialar üzerine, 28 Ocak 2011’de tutuklanan Fahriye T. ile kızlarla ilişkiye girdiği ve fotoğraflarını çektiği iddia edilen Kemal A. hakkında açılan dava sonuçlandı. Mahkeme heyeti, Fahriye T.’yi 2 kızını fuhuşa teşvik suçundan 9 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırdı. Tutuksuz sanık Kemal A. ve Fahriye T. çocuğun cinsel istismarı suçundan dolayı zamanaşımından ceza almaktan kurtuldu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı