Gündem Haberleri

  Üsküdar'daki Hizbullah operasyonunda cesede rastlanmadı

  Hürriyet Haber
  02.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Terör örgütü Hizbullah'a yönelik operasyonlar çerçevesinde, Üsküdar Küplüce Mahallesi'nde 4 katlı bir inşaatın bodrum katında ve çevresinde yapılan kazıda cesede rastlanmadı.

  Küplüce Mahallesi Saray Caddesi Saray Camii yanında bulunan 4 katlı inşaat halindeki binanın bodrum katında ve çevresinde yapılan kazı çalışmaları, saat 15.30 sıralarında sonuçlandırıldı.

  Bodrum katında bir tuvalette ve binanın hemen yanındaki yumuşak zeminli toprak eşilerek yapılan çalışmalarda, cesede ya da başka bir unsura rastlanmadı.

  Belediye ekipleri, çalışmaların ardından olay yerinden ayrılırken, emniyet güçleri de inşaatı terketti. Bu arada, Küplüce Mahalle Muhtarı Müşaver Akardere, inşaatın iki yıl önce Mustafa Aydın adlı bir mahalle sakini tarafından yaptırılmaya başlandığını, ancak 5-6 ay önce bir emlakçı tarafından satıldığını söyledi. Akardere, ismini bilmediği bu kişinin, polis tarafından arandığını sözlerinde belirtti. Binayı satın alan bu kişinin, satın alma işleminin ardından mahalleye hiç uğramadığı, binayı satan emlakçının da ifadesine başvurulmak üzere polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı