GeriGündem Uşak'ta doğalgaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uşak'ta doğalgaz

Uşak Doğalgaz A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Doğu, doğalgaz iç dönüşüm firmalarının hızlı bir şekilde çalışmalarını istediklerini belirtti.

Doğu, yaptığı açıklamada, 2006 yılında 15 bin kişinin doğalgaz aboneliğinin gerçekleşeceğini ifade ederek, abonelerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde dönüşümlerinin sağlanması konusunda yetkili firmaları uyardıklarını bildirdi.

Doğu, “2006 yılı yatırım programımız çerçevesinde 15 bin abone bekliyoruz. Bu abonelerimiz eğer iç dönüşümlerini yaz aylarına bırakırlarsa büyük sıkıntı yaşarlar. Onun için bir an önce dönüşüm çalışmalarını tamamlamaları gerekmektedir. Ayrıca yetki belgesi verdiğimiz iç dönüşüm firmalarımız, işlerini daha hızlı yapamadıkları taktirde abonelerimiz problem yaşayabilirler. Bunu önlemek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

Firmaların bu işlemlerde yavaş hareket etmeleri halinde yeni planlama yapma yoluna gideceklerini bildiren Doğu, “Eğer mevcut firmalar 15 bin abonenin dönüşümünü yapmakta yetersiz kalırsa diğer illerden iç dönüşüm firmalarını Uşak'a davet edeceğiz. Bizim için önemli olan abonemizin bir an önce doğalgazı almasıdır” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle