GeriGündem Ünlülerle sevgililer günü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlülerle sevgililer günü

Ricmond İstanbul Hotel, Sevgililer Günü için iki ayrı mekanda, Saki Salonu ve Cafe Lebon'da özel bir gece hazırladı. Sevgililer, Napolyon, Beatles, Elvis Presley, Prenses Diana gibi ünlülerin balmumu heykellerinin bulunduğu Saki Salonu'nda ya da Cafe Lebon'da canlı müzik eşliğinde geceyi geçirecekler. Ayrıca her iki mekandan birinde geceye katılacak iki çift Ricmond Ephesus Resort ve Ricmond Pamukkale Thermal Hotel'de bir haftasonu konaklama şansına sahip olacaklar.

Sevgilin için ağaç dik

Tema Vakfı Sevgililer Günü'nde sevgililere farklı alternatifler sunuyor. Tema Vakfı sevgilileri ağaç dikmeye davet ediyor. Sevgilisine böyle bir hediye vermek isteyenlerin, en az 1 milyon liradan başlayan ücreti İş Bankası Levent Şubesi'ne yatırıp dekontu Tema Vakfı'na fakslamaları yeterli. Ödemeler kredi kartı ile de yapılabilir.

Çikolatadan kalp

Sagra, Sagra Special Mağazaları'nda Sevgililer Günü'nde. Özel olarak hazırlanan kırmızı kalp kutular içinde desenli kalp, renkli kalp draje ve diğer kalpli ürünlerden yapılan çeşitlemeleri sevgililerin beğenisine sunuyor.

Gül kokulu aşk şarkıları

Warner Music, Sevgililer Günü nedeniyle aşk şarkılarından oluşan bir CD yayımladı. Randy Crawford, Chris Rea, Cher, Phil Collins, All Saints, Sasha gibi 17 solist ve topluluğun birer şarkısından oluşan albümdeki seçkiyi Balet Plak'tan Nazlı Onatkut hazırladı. Gül fotoğraflarıyla süslü albüm, aynı zamanda gül gibi kokuyor...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle