Gündem Haberleri

  Ünlü rockçı 3 bin kadınla yatmış

  Hürriyet Haber
  31.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  IGLESIAS'IN REKORUNU EGALE ETTİ

  Dünyaca ünlü rock grubu Kiss'in yüzündeki şeytani makyajıyla ünlü gitarcısı Gene Simmons 3 bin kadınla yattığını iddia etti.

  ROCK yıldızı Gene Simmons, hazırlamakta olduğu otobiyografisinde bütün aşklarını anlatacağını ve yattığı kadınların çoğunun çıplak fotoğraflarına sahip olduğunu söyledi. Daha önce Cher ve Diana Ross ile birlikte olan rock yıldızı Simmons halen Playboy yıldızı Shanon Tweed ile beraber. Ünlü gitarcı, ‘‘3 bin kadınla yattım ve beni reddeden bir kadına şimdiye dek rastlamadım. Bütün kadınların fotoğraflarını ben çektim. Çünkü fiziken güzel olan kadınlar vücutlarını teşhir etmekten büyük zevk duyarlar’’ dedi.

  HOLLYWOOD'A KORKU SALDI

  Gene Simmons'ın kitabı Hollywood'da birçok kadının ciddi olarak endişelenmesine yol açtı. Ancak Simmons, zevksiz fotoğraflara kitabında yer vermeyeceğini söylerek yüreklere su serpti. Simmons'dan iki çocuğu olan Tweed, ‘‘Gene, kamuoyuna, seks delisi ve manyak bir rock yldızı gibi görünebilir. Ama, gerçek yaşamda iyi bir partner ve çok iyi bir babadır. Ayrıca, hiç kimseyi küçük düşürecek bir harekette bulunacağına da kesinlikle inanmıyorum. Yazdığı kitabın heyecanlı olacağına eminim. Ancak, Gene, insanlara pek farkında olmadıkları yanlarını yani yüreğini sunacaktır, buna eminim’’ dedi.

  HIZLILAR listesinde son durum

  WILT CHAMBERLAIN

  NBA'in efsane yıldızı, anılarını yazarken tam 20 bin kadınla yattığını itiraf etmişti. Geçen yıl ölen Chamberlain, rekoru açık farkla elinde bulunduruyor.

  JULIO IGLESIAS

  Ünlü şarkıcı Julio Iglesias, ‘‘Bugüne kadar 3 bin kadınla yattım. Bu nedenle AIDS'ten korkuyorum’’ demişti. Iglesias'ın rekoru rockı Simmons'un açıklamasıyla egale edilmiş oldu.

  GEORGES SIMENON

  Yazar, Fellini ile yaptığı bir röportajda tamı tamına 10 bin kadınla yattığını söylemişti

  WARREN BEATTY

  Cinsel başarılarıyla övünmeyi çok seven ve kendini tutkuyla beğenen aktörün hayatından 1300 kadın geçtiği biliniyor.

  MEHMET ALİ ERBİL

  Listedeki tek Türk. Çapkınlık kariyerini sürdüren şovmen, bir röportajında 500 kadınla birlikte olduğunu söylemişti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı