GeriGündem Üniversiteli kıza tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversiteli kıza tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı

ESKİŞEHİR’de evine döner götürdüğü üniversite öğrencisi 23 yaşındaki B.T.'ye bıçak tehdidi ile tecavüz ettiği öne sürülen 22 yaşındaki Uğur Yalçın tutuklandı.

İddiaya göre Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İşletme Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi B.T. telefonla bir işyerine paket döner siparişi verdi. Dönerci dükkanında çalışan Uğur Yalçın evine döner götürdüğü B.T.'ye bıçak tehdidi ile tecavüz etti. B.T., Yalçın'ın daha sonra cep telefonuyla mesaj atıp kendisini tehdit ettiğini öne sürerek polise başvurdu. B.T., “Paket döner getiren Uğur Yalçın kapıyı açtığımda bıçak çıkarıp evime girdi. Daha sonra bıçak tehdidi ile bana tecavüz etti. Önce korktuğum için kimseye bir şey söylemedim. Ancak daha sonra Uğur Yalçın cep telefonuma mesaj atıp beni tehdit edince durumu polise bildirdim” dedi.

Üniversite öğrencisi B.T.'ye tecavüz ettiği öne sürülen Uğur Yalçın yakalandı. Gözaltına alınan Uğur Yalçın tecavüz suçlamasını kabul etmezken, B.T. ile kendi isteğiyle cinsel ilişkiye girdiğini öne sürdü. Uğur Yalçın ‘Bıçak tehdidi ile tecavüz’ tutuklandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle