Gündem Haberleri

  Uludağ Üniversitesi'nde kayıtlar 31 Ağustos'ta başlayacak

  BURSA, (DHA)
  20.08.2009 - 14:25 | Son Güncelleme:

  ULUDAĞ Üniversitesi'ni kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri 31 Ağustos- 7 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Üniversite 2009- 2010 eğitim öğretim yılına da 23 Eylül’de başlayacak.

  Uludağ Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, kayıtlar bu yıl her fakülte ve yüksekokulun kendi birimlerinde gerçekleştirilecek. UÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanı Şükran Yılmaz, kayıt için gerekli bilgi ve belgelerin tüm öğrencilerin adreslerine postalandığını, ‘www.uludag.edu.tr’ internet adresinde de ayrıntılı olarak yayınlandığını, öğrencilerin burada yer alan yönlendirmelere göre kayıtlarını kolaylıkla yapabileceklerini söyledi.

  Öğrencilerin öncelikle, 24 Ağustos 2009 tarihinden başlayarak TC kimlik numarası ile internetteki otomasyona girip önkayıt yaptırmaları gerektiğini anımsatan Şükran Yılmaz, daha sonra da harçları ödediğine ilişkin banka dekontlarının asılları ve kendilerine gönderilen zarfta belirtilen belgelerle birlikte 31 Ağustos- 7 Eylül tarihleri arasında kendi fakülte ve yüksekokuluna gelerek kesin kaydını yaptırmasını istedi.
  Öğrencilerin önkayıt ve kayıt sırasında teknik altyapı, güvenlik ve ulaşımla ilgili sorunla karşılaşmamaları için gerekli önlemleri aldıklarını belirten UÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanı Şükran Yılmaz, öğrencilerin gerek duyduğu konularda bilgi alabileceği, yardım isteyebileceği ‘Öğrenci Bilgi Danışma’ hatları oluşturduklarını, bu hatlara ilişkin bilgilere ise internet adreslerinden ulaşabilceklerini bildirdi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı