Gündem Haberleri

  Ülkeyi terörsüz verdik tehdit haline getirdiler

  Hürriyet Haber
  26.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Edirne’de Fatih Mahallesi’nde yaptırılan Atatürk ve İsmet İnönü Heykeli’nin açılışındaki konuşmasında hükümete çattı, "Sıfır terörle bu hükümete ülke teslim edildi, şimdi terör, ülkemizi, vatanımızı tehdit eder hale geldi" dedi. Baykal şunları söyledi:

  Terör tehlikeli bir boyut kazanmaya başladı. Artık, sadece mayınla, tuzakla öldürmenin ötesinde bir terör uygulamasına geçmeye başladılar. Ağzımızın tadı kaçtı, ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenlere meydan verilmemeli. Bir süreden beri uyarı yapıyorduk, ama gereken önlemler alınmadı.

  Sıfır terörle bu hükümete ülke teslim edildi, şimdi terör, ülkemizi, vatanımızı tehdit eder hale geldi. Mücadelenin zamanında, kararlılıkla yapıldığını söylemek mümkün değil. Anlamsız tartışmalar teşvik edildi, etnik ayrışmalar kışkırtıldı, teröre tavizler verildi. Hepimizin yüreği kan ağlıyor, karakollarımız basılıyor. Evlatlarımız şehit düşüyor. Böyle bir tablo içindeyiz

  Ayva güldürdü

  CHP Lideri Deniz Baykal, çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Edirne’ye geldi. Baykal, Edirne Belediyesi’nin yaptırdığı suni göletin açılışını yapmak üzere lastik tekerlekli nostaljik trenle gitti. Yol güzergáhında meyve satan bir satıcı Baykal’a ayva hediye etti. Baykal bu hediye karşısında kahkahalarını tutamadı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı