Gündem Haberleri

  Uğur Güneri: Her oyuncu biraz kaçıktır

  Hürriyet Haber
  15.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Uğur GÜNERİ

  Mankenliği rafa kaldırıp tiyatro ve dizi çalışlamarına ağırlık veren ve şu sıralarda Tutku Çemberi'nde oynayan Şebnem Özinal ile biraz sohbet ettik, ilginç şeyler söyledi: ‘‘Ben iniş ve çıkışları yaşayan, değişken bir kadınım. Dengesizim yani. Aslında oyunculuk deli işi. Hepimizde biraz kaçıklık vardır. Olmazsa başarıyı yakalayamayız. Sevgilim Hakan

  Akşit'le çok mutluyum. Evliliği düşünmüyorum, bana göre değil. Nikahsız çocuk yapmak için ise

  henüz çok erken.‘‘

  Sibel Can kızdı

  Eşi Sulhi Aksüt’e 1.5 milyon dolar borçlu olduğunu belirttiği Lale Manço’nun, ‘Beş kuruş bile borcum yok’ karşılığını vermesi üzerine Sibel Can şunları söyledi: ‘Eşim şubat ayında Lale Hanım’a ayrıntılı bir ihtarname çekerek borçlarını ödemesini istedi. O zaman sesini çıkartmadı da olay basına yansıyınca mı inkara kalkıştı? Güneş balçıkla sıvanmaz. Eşim tahliye olunca gerçekler ortaya çıkacak.’ Sanki önümüzdeki günler çok şeylere gebe gibi!...

  Haydi hayırlısı.

  Emrah’ın 2501'inci sevgilisi

  Yıllar yılı birlikte çekildiği, görüldüğü her kız için ‘‘yeğenim, kuzenim, hayranım‘‘ yakıştırmaları yapan ve bu durumda hayatına hiç kadın girmemiş olan Emrah için, geçen hafta avukatı ve arkadaşı Aydın Kurban, şakayla karışık bir açıklama yaparak şöyle demiş Hafta Sonu muhabiri Suat Ekiz'e:

  ‘‘Emrah haftada en az dört,bazen de 6 kadınla birlikte oluyor. Şöyle kaba taslak bir hesap yapsak, bugüne kadar hayatına 2500 kadın girmiştir Emrah'ın.‘‘

  Breh breh!... Bu hesaba göre, M.Ali Erbil ile Kadir İnanır bile çırak çıkar Emrah'ın yanında. Ve şimdi, Emrah'ın hayatına giren 2501'inci kadını da biz açıklıyoruz... Bu kadın şarkıcı Zeynep Mansur. İzmir Fuarı'nda Göl Gazinosu'nda topu topu dört gün birlikte çalıştılar, ama kazonova Emrah, bu kısa sürede Zeynep Mansur'un gönlünü çalmış ve birlikte olduğu kadınlar listesine eklemiş...

  N’olacak şimdi

  Kadir İnanır, ‘Ben aşksız yaşayamam, bu dizide yaşanacak

  aşk varsa yaşanır.’ derken mankenler, ‘o bizim abimiz, babamız’ diyor

  YEŞİM ERÇETİN'in OZAN ORHON ile yaptığı sürpriz evliliğe en çok şaşıran, genç mankenin eski sevgilisi Remzi Kösem olmuş. ‘‘Aslında biz evlenecektik, ama benim işlerim yoğundu. bana kızıp, Ozan ile evlendi galiba. Ne diyelim Allah mesut etsin.‘‘ diyormuş.

  SEZEN AKSU, bir grup bayan arkadaşıyla birlikte yatla geldiği Lalia'da yemek yedikten sonra, ön kapıdan arabayla çıktı. Ünlü sanatçının gece boyunca biraz keyifsiz olduğu gözlerden kaçmadı.

  İLKER ÇEBİ, bir gece önce Havana'da kavga ettiği manken Sevda Demircan ile ertesi gün yine Havana'da hiç birşey olmamış gibi sarmaşdolaş eğleniyordu.

  EMEL MÜFTÜOĞLU, geçen pazar Hammam'daki brunchta pek neşeliydi. Bir yıl sonra barışan kızı Çağrı ile sevgilisi Ziya Kalkavan'ın sergilediği mutluluk, anne Müftüoğlu'nu da çok mutlu etmişti.

  KEMER golf Country'deki lezzet festivaline, Feryal-Kemal Gülman, Buket-Hayri Taşdelen, Ahmet-Neslihan kozanoğlu, Gül şaneif, Mehpare Edin gibi sosyetenin ünlü isimleri de katıldı.

  HÜLYA AVŞAR, yoğun iş trafiğinin ardından kısa bir fırsat bularak Ayvalık'taki yazlığına gitti. sanatçı bir süre dinlendikten sonra avukat Burhan Apaydın'ın anılarından derlenen bir tv dizisinde avukatı canlandırıcak. Rol arkadaşları ise, Rutkay Azizi, Aytaç Arman ve Ekrem Bora

  YALÇIN DÜMER bir süre barışma yollarını aradağı eski eşi Esra Balamir'den umudu kesmiş olmalı ki, geçen akşam Laila'da sarışın bir bayanla elele, yanak yanağa yeni bir aşka yelken açmış gibiydi.

  SERDAR ORTAÇ, askerden döndükten sonra yeniden birlikte olduğu sevgilisi Banu Öztürk'ten ayrılıp, Ankara'dan İstanbul'a yeni taşınan Nurdan isimli bir güzelle birlikte olmaya başladı. İki sevgili Havana'da sarmaş dolaş eğleniyordu.

  DENİZ AKKAYA geçen gün yaz indirimine giren Akmerkez Home Store'de alış veriş yapıyordu. Hey gidi hey!... Çok değil, daha bir kaç ay önce Erdal Acar'ın kendisine sunduğu sınırsız olanaklar sayesinde lüks ve ihtişam içinde yüzüyor, sadece ithal kıyafetler alıyordu.

  BİET restoran sosyeteye kebabı iyiden iyiye sevdirecek anlaşılan. Sinem Akar, Nesrin İlter, İbrahim- Lale Özdemir, Mustafa-Cevahir Özkan, Nuran-İrma Çıtak Murat-Sema Kaynar geçen akşam Gaziantep menüleriyle Bahar Gökfiliz'in doğum gününü kutladılar.

  HANDE ATAİZİ'nin terkettiği Uğur Kirik, Ukala Meyhane'de seksi vj Yeşim Kutluata ile teselli turuna çıkmış gibiydi.

  Özlem Tekin'den ayrılan Erhan Tapan, bir süre Esin Maraşlıoğlu ile gezdikten sonra yeniden eski gözdesi Tekin’e döndü. Sevgililer dün akşam Laila’daydı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı