Gündem Haberleri

  UFO'cular geliyor

  Hürriyet Haber
  24.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  SIRIUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen Doğu Avrupa, Balkanlar ve Ortadoğu 2. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi 23-25 Haziran tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek.

  Geçen yıl düzenlenen ilk kongreye 5 bin 200 yerli ve yabancı konuğun katıldığını belirten merkez başkanı Haktan Akdoğan, bu yıl 11 bin kişinin kongreye katılmasını beklediklerini vurguladı. Akdoğan, ‘‘Kongre, planladığımız şekilde tamamlanırsa bugüne kadar düzenlenmiş en büyük UFO Kongresi olacak’’ dedi.

  Kongrenin içeriği hakkında bilgi veren Haktan Akdoğan şunları söyledi:

  ‘‘Dünyada istihbarat birimleri, askeri birlikler, hükümetler halka açık açık UFO gerçeğini anlatmıyor. Bu Türkiye'de de böyle. Hiç kimse evrende yalnız olmadığımız ve başka gezegenlerde yaşam olduğu gerçeğini saklayamaz. Bizim kongre yapmaktaki amacımız var olan bilgileri halka kanıtlarla sunmaktır.’’

  Akdoğan kongrede dünya dışı varlıklar hakkında belgeler sunulacağını, konu hakkında bilim adamlarının, üst düzey askeri ve sivil yetkililerle UFO gördüğünü söyleyenlerin görüşlerine yer verileceğini de sözlerine ekledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı