Gündem Haberleri

  Uçakta 'Aganigi-Naganigi' diye bağırdı

  Hürriyet Haber
  04.11.2009 - 17:24 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin en renkli simalarından iş adamı Abdurrahim Albayrak, bindiği uçakta 'Aganigi-Naganigi' diye bağırdı. Görevli hostes, duruma müdahale etmek zorunda kaldı. Neden mi?

  Evet yanlış anlamadınız... Spor ve iş dünyasının sevilen ve sempatik siması Abdurrahim Albayrak İstanbul-Cenevre seferini yapan uçakta, yolculardan biriyle sohbet ederken bir anda sesini yükseltip “Aganigi-Naganigi” diye bağırdı. Hostes Albayrak'ın yanına gelerek duruma müdahale etti. Olay büyümeden sakinleşen ünlü iş adamının yolculuk boyunca süren neşeli tavrı dikkatlerden kaçmadı.

  HEPSİ FİLM İCABI!

  Şaşırdınız değil mi? Aslında, okuduklarınızın tamamı reklamcılığın dahi adamı Ali Taran'ın yeni sinema filmi NO OFSAYT'tan... 11 Aralık'ta beyaz perdede görücüye çıkacak olan film, tam 200 sinemada birden seyirciyle buluşacak. 

  ULUÇ VE ALBAYRAK DESTEKLİ

  'Futboldan ofsayt pozisyonu kaldırılsın' tartışmasını başlatan ve internet ortamında yoğun bir polemik platformu oluşturan 'No Ofsayt'ta; 'Ali Desidero' namıyla anılan Yıldırım Memişoğlu ve Deniz Olgaç başrolleri paylaşıyor. Hıncal Uluç ve Abdürrahim Albayrak'ın da desteklediği 'No Ofsayt'ı 'Kara Köpekler Havlarken' filmiyle ödül üstüne ödül alan Mehmet Bahadırer yönetti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı