Gündem Haberleri

  Üç yeni film gösterimde

  Hürriyet Haber
  28.12.2001 - 13:07 | Son Güncelleme:

  Sally Potter'ın Erkeğin Gözyaşları adlı filmi Johnny Depp, John Turturro ve Cate Blanchett'lı kadrosuyla dikkat çekici. Nicole Kidman'ın oynadığı Diğerleri tüyler ürpertici bir gerilim. Zırtapoz komedi sevenler için.

  Bu hafta da farklı türlerde üç yeni film gösterime giriyor. Sinemaseverlerin Orlando ve Tango Dersleri ile hatırlayacağı Sally Potter'ın yönetmenliğini üstlendiği Erkeğin Gözyaşları (The Man Who Cried), Birinci Dünya Savaşı'nın ezici koşulları altında; sadece evlerini, ailelerini değil, kimliklerini, isimlerini daha da kötüsü ana dillerini kaybeden erkeklerin öyküsünü onlarla aynı acıları çeken bir genç kadının gözünden anlatıyor. Johnny Depp, Cate Blanchett, John Turturro ve Christina Ricci filmin başrol oyuncuları.

  Haftanın diğer yeni filmi yarı Şilili yarı İspanyol  Alejandro Amenabar'ın imzasını taşıyan Diğerleri (The Others). Nicole Kidman'ın, güneş alerjisi olan çocuklarıyla sımsıkı kapalı perdeler ardında yaşadığı evde karşılaştığı tüyler ürpertici olayları anlatan film, gerilimden hoşlananlar için. Bu arada filmin yönetmeni Amenabar'ın; başrolünü Tom Cruise ile Penelope Cruz'un üstlendiği Vanilla Sky'ın özgün versiyonu olan Abre Los Ojos (Aç Gözlerini) adlı filmin de senaristi ve yönetmeni olduğunu hatırlatalım.

  Zor Baba (Meet The Parents), Ah Mary Vah Mary (There's Something About Mary) adlı komedileriyle tanınan Ben Stiller, Zırtapoz'da (Zoolander) mankenlerin pırıltılı dünyasının içyüzünü eğlenceli bir dille anlatıyor. Claudia Schiffer, David Bowie filmin sürprizlerinden.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı