Gündem Haberleri

  Twitter twitter olalı böyle zulüm görmedi

  Hürriyet Haber
  06.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Çokeşliliği savununca çok tartışılan Sibel Üresin, bu kez Seda Sayan’ın programında “Kocama arkadaşımı gösterdim, beğenmedi” sözleriyle Twitter’da günün en çok konuşulan kişisi oldu.

  CANLI YAYINDA ŞOK SÖZLER / WEB TV

  DAHA önce “Çokeşlilik yasal olsun” sözleriyle olay yaratan Sibel Üresin, bu kez Beyaz TV’de Seda Sayan’ın sunduğu “Beyaz’ın Sultanı” adlı programı ‘karıştırdı’. Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirterek, “Kocama bekar arkadaşımı gösterdim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım” diyen Üresin’in bu sözleri, internet üzerinden sosyal paylaşım sitesi Twitter’da günün konusu oldu.

  Twitter twitter olalı böyle zulüm görmedi DÜNYA ONU KONUŞTU

  İşte bazı tweet'ler:

  ‘Ateyiz, Gominis’
  -  Hakan Demir: Sibel Üresin, eşine hanım göstermiş de eşi istememiş. Bacım senin eşinin hanımlara ilgisi olsa senle evlenmezdi, odun falan göstereydin.
  -  Özgu Rugzo: Sibel üresin yanlış yerini kapatıyor bence. Çenesini kapatsa daha çok sevaba girecek.
  -  Bir Cansever Değil: ‘Önerdiği arkadaşı bendim.
  -  Fatih Aker: Sibel Üresin’in kocası, Sibel üresin’in kararı. Özgürlükse her düşünceye, herkese özgürlük.
  -  İmamın Gülü: Üresin’in lafını muhalif solcu bir tipleme söylese, dincilerin tepkileri: “Pis Kaşar, Ortalık Malı, Ateyiz, Gominis, Kerhaneci...”
  -  Türk Gençliği: Sibel Üresin gibiler oldukça kadınlar hep ezilir! Söylediklerine karşıyım ama “türbanlı” diye bahsedilmesi hoş değil, çok çok yanlış!
  -  Resul Ertaş: Sibel Üresin “Ben kocama bekar arkadaşımı tavsiye ettim. Beğeniyorsan alabilirsin dedim.” demiş. Lan hani bizdik marjinal?
  -  Elif Tanverdi: Pornolarda üçlüleri, grupları izleyip ondan sonra Sibel Üresin kocama arkadaşımı tavsiye ettim deyince auv! Ne auv!
  -  İstiklal Akarsu: Sibel Üresin’in kocasına tavsiye ettiği bekar arkadaşından ilk açıklama: “Ben de Sibel’i kendi sevgilime tavsiye edeceğim, sonra hepimiz uşağa!”
  -  Tolga Balaban: Çok baskıcı bir ülkeyiz. Misal Sibel Üresin çıkıp açık açık grup istiyorum diyemiyor, bin dereden su getiriyor :(
  -  Hicran Şenel: Sibel Üresin, Esra Elönü vb muhafazakarım diye geçinen kadıncıkları cadı kazanına atıp kaynatmak lazım ki daha fazla üremesinler.!!!

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı