Gündem Haberleri

  Türkiye'nin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert dünyaevine girdi

  CİHAN
  22.12.2014 - 09:18 | Son Güncelleme:

  Türkiye’nin 5'inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt ile Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünya evine girdi. Sert, böylece yüz naklinden sonra evlenen ilk kişi oldu.

  Recep Sert’in memleketi İnegöl’de düzenlenen düğün törenine ilçe protokolü ve çiftin yakınları katıldı. Genç çiftin nikahını İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş kıyarken, damadın nikah şahitliğini Kaymakam Ali Akça ile mobilyacı Erdal Recep Bayraktar, gelin Esma Akyurt'un nikah şahitliğini ise Belediye Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin ile arkadaşı Gül Çekiç yaptı.

  Türkiyenin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert dünyaevine girdi

  Nikahın kıyılmasının ardından evlilik cüzdanını Kaymakam Ali Akça, gelin Esma Sert'e vererek hayat boyu mutluluk diledi. Evlilik cüzdanını alan çift ilk dansını yaptı. Çiftin evliliğin ardından İnegöl’de yaşayacağı öğrenildi.

  Türkiyenin 5. yüz nakli yapılan Recep Sert dünyaevine girdi KINA GECESİNDE MUTLULUK GÖZYAŞLARI

  Nikah töreni öncesi soruları cevaplayan Sert, Esma Akyurt ile evlendiği için mutlu olduklarını belirterek, “Balayı için daha bir şey görüşmedik. Bundan sonra İnegöl'de yaşayacağız” ifadelerini kullandı. Esma Akyurt ise “Hayat arkadaşımla yolumu birleştiriyorum. Mutluyum” dedi.

  Temizlediği tüfeğin ateş alması sonucu yüzünden yaralanan Recep Sert geçtiğimiz yıl Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yüz nakli yapılmıştı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı