Gündem Haberleri

  Türkiye'de ilk defa yakalandı

  Ömer ERDEM/ANTALYA, (DHA)
  27.07.2012 - 13:58 | Son Güncelleme:

  ANTALYA Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl ele geçirdikleri sahte kızlık zarı kanının ardından bu kez de Türkiye’de daha önce kullanılmayan ilginç bir maddeyle karşılaştı. Odaya konulduğunda yayılan koku ile cinsel isteği artıran afrodizyak etkili tütsü, gümrük memurlarını şaşırttı.

  Antalya Posta Gümrüğü’nde görevli Gümrük Muhafaza Müdürlüğü görevlileri, posta yoluyla gönderilen kargoyu incelemeye aldı. Kargonun içerisinde Amerikan menşeli ’Rush Liquid Incense’ ve ’Pure Liquid Roma Gold’ markalarına ait 64 şişe cinsel gücü arttıran sıvı tütsü saptandı.  

  İŞTE GÜMRÜK MEMURLARINI BİLE ŞAŞKINA ÇEVİREN O MADDE / WEB TV

  Olayla ilgili ’gümrük kanununa muhalefet’ suçundan gözaltına alınarak ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan A.G., ifadesinde ürünün travestiler ile grup seks partilerine katılanların tercih ettiğini ifade etti. İncelemeye alınan ürünün kalp atışını hızlandırarak vücuttaki kan akışını hızlandırıp afrodizyak etkisi yaptığı, ürünün Türkiye’de ilk kez ele geçirildiği ve cinsel uyarıcı olarak kullandığı belirtildi.

  Antalya Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, geçen yıl 7 Temmuz’da da Çin’de üretilen ve gümrük vergisi ödenmeden Türkiye’ye sokulmak istenen, ambalajlar içinde 45 ’yapay kızlık zarı kanı’na el koymuştu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı