Gündem Haberleri

  Turkcell’e tepki seli

  Hürriyet Haber
  30.10.2008 - 01:17 | Son Güncelleme:

  TURKCELL’in "Bizim toplumun her kesiminden müşterimiz var. Bu filme sponsor olursak, bir kesimin tepkisini çekeriz" gerekçesiyle, Mustafa filminin 350 bin Euro’luk sponsorluğundan çekildiği iddiaları, toplumun büyük kesiminde tepki yarattı.

  Recek İvedik’li reklam filmi için 2.5 milyon YTL veren Turkcell’in bu tavrı, internet üzerinde tepki seline dönüştü. Hürriyet’in internet sitesinde haberle ilgili görüşlerini bildiren vatandaşların bazılarının tepkisi şöyle oldu:

  Mustafa Aytaç csm’den açıklama bekliyoruz. Bu nedenle vazgeçtilerse hemen aboneliğimi iade edeceğim.

  Rümeyza Toprak (...)’Mustafa’ belgeseline sponsor olan ve bu seyrettikten sonra toplumun her kesiminde müşterimiz var, bir kısmını karşımıza alma riskini üstlenemeyiz diyerek sponsorluktan son anda vazgeçen Turkcell’i protesto ediyor ve numaralarımızı sildirmeye ve onları Turkcell başındaki Turk kelimesini silmeye davet ediyorum.

  Kurtuluş Türkoğlu Bu vatanda özgürce hareket ediyorsak, Yüce Önder Atatürk sayesindedir. Turkcell’i kınıyorum ve hattımı iptal ediyorum.

  Ozan Karagözoğlu Eğer bu haber doğruysa turkcell benim için bitmiştir.Yazıklar olsun geçmişini unutanlar her zaman birilerin yönetmesine muhtaçtırlar. İlk işim hattımı değiştirmek olucak. Sizlerede tavsiye ederim. O zaman belki anlarlar birlikten güç doğduğunu.

  Ergun Aytekin O sponsorluktan vaz geçtiyse türkseldende bizler vaz geçeceğiz.bu oparatör kendini ne zannediyor. ATATÜRK olmasaydı Türkiye’de bu paraları kazanabileceklermiydiler. ülkemin insanları bunları iyi tanıyın.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı