Gündem Haberleri

  Türk erkeklerinin yarısı iktidarsız

  Hürriyet Haber
  07.11.2009 - 12:35 | Son Güncelleme:

  Önce ki hafta, Ajda Pekkan için “Estetik yüzünden seks organlarının yeri değişti”, Beren Saat için de “Memeleri küçük, silikon taktırsın” diyerek gündemden düşmeyen, Müjde Ar son olarak yayınlanan programında da “Türkiye’de erkeklerin iktidarsızlık olayı çok yüksek” açıklamasını yaparak büyük bombayı patlattı.

  Müjde ar / Foto galeri

  HALİS AĞA'YA DA LAF ATTI 

  Posta gazetesinin haberine göre; Müjde Ar şöyle konuştu: “Bizimkilerin iktidarsızlık oranı yüzde 50. Çok itiş kakış olan ailelerde had safhada. Bu yüzden erkeği aşağılamayacaksın. El üzerinde tutmak gerek” dedi. Müjde Ar, 17 yaşındaki Nazlıcan Tağızade ile evlenen 71’lik Halis Toprak’ı da diline doladı. Halis Toprak’ın kalbine stent takıldığını hatırlatan Müjde Ar “Adamcağız 10 kere yaparım deyince atıyor zannediyorduk, doğruymuş. Ama 6 da yeter. Fazla yüklenmesin de öbür damarları sağlam kalsın” dedi. Halis Toprak cinsel gücünün çok yüksek olduğunu söylüyordu!

  ‘ADAMINA GÖRE DEĞİŞİR’

  Müjde Ar’ın açıklaması için Dr. Haydar Dümen’den görüş aldık: Haydar Dümen “Müjde Ar benim asistanlığımı kabul etti ama bakıyorum hocasını da geçmiş. Bizim hesapları da alt üst etti. Bu işler belli olmaz. Kolay kolay ölçüye kitaba gelmez. Ayrıca adamına göre de değişir! Arada bir tökezleyen erkek iktidarsız grubuna girmez. Eğer erkeklerin yarısı iktidarsız olsaydı sokaklar cehenneme dönmezdi. Müjde Ar’ın söylediği hariç, öteki söylediklerinin çoğuna imzanı atarım“ dedi.

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı