Gündem Haberleri

  Türk bayrağını indirip PKK flaması astılar

  Ergün YILMAZ/SİLVAN (Diyarbakır), (DHA)
  15.08.2015 - 09:52 | Son Güncelleme:

  Diyarbakır’ın Silvan İlçesi’nde PKK’nın gençlik yapılanması Yurtesver Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyesi teröristler, yüzleri kapalı ellerinde uzun namlulu silahlarla mahallelerdeki cadde ve sokaklara hendek kazıp, barikatlar kurarak kimlik kontrolü yaptı. Grup daha sonra Sağlık Merkezi'ndeki Türk bayrağını indirip yerine PKK flaması astı.

  Silvan’ın Selahattin, Tekel ve Mesçit mahallerinde sokak ve caddelere hendek kazıp, barikatlarla kapatan ellerinde uzun namlulu silah bulunan PKK’lı teröristler yoldan geçen araçlardakilere kimlik kontrolü yaptı. Dün gece olay yerine gelen polis ekiplerine molotof atıp, ve uzun namlulu silahlarla ateş açan teröristlere polisler de karşılık verdi. Çıkan çatışmalarda ölen ya da yaralanan olmadı.  Türk bayrağını indirip PKK flaması astılar

  Gündüz de yolları kapatan PKK’lılar, gelen polis ekipleriyle sık sık çatışmaya giriyor.

  SAĞLIK MERKEZİ’NDEKİ TÜRK BAYRAĞI’NI İNDİRİP PKK FLAMASI ASTILAR

  Türk bayrağını indirip PKK flaması astılar

  Grup Tekel Mahallesi’nde bulunan 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin bahçesinde direkteki Türk Bayrağı’nı indirip yerine PKK flaması astı. Olaylar nedeniyle de Sağlık Merkezi’ne bugün görevlilerin gitmemesi nedeniyle hizmet verilmediği belirtildi.

  Etiketler: bayrak indirme , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı