Gündem Haberleri

  Turistlere de biber gazı

  Ali GÜNDOĞAN/MARMARİS (Muğla) (DHA)
  27.06.2013 - 12:11 | Son Güncelleme:

  Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde kaldıkları otelde gürültü yaptıkları ileri sürülen 7 Rus turist ile otel personeli ve diğer müşteriler arasında çıkan kavgayı polis, biber gazı sıkarak sonlandırdı. Taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadı.

  Marmaris’te 4’ü kadın 7 Rus turist, tatillerin son günü Barlar Sokağı’ndaki bir diskoda gece yarısına kadar eğlenip kaldıkları apart otele döndü. Turistler, otelin sokağa bakan terasında oturup geceye burada devam etti. Gürültüden rahatsız olan diğer müşteriler durumu otel yetkililerine bildirdi. Otel görevlilerinin uyarılarına rağmen turistlerin gürültüye devam etmesi üzerine çevredeki bina ve otellerden rahatsız olanlar da 155 Polis İmdat ihbar hattını arayıp, durumu bildirdi. Bunun üzerine otele gelen polis ekipleri, turistleri uyardı.

  Polisin, otelden ayrılmasının ardından gürültüye devam eden Rus turistlerle otel görevlileri arasında itiş kakış başladı. Oteldeki diğer müşterilerin de karışmasıyla ortam bir anda savaş alanına döndü. Kavgayı haber alarak otele dönen polis ekipleri, tekme ve yumruklarla birbirine giren iki grubu, biber gazı sıkarak etkisiz hale getirip, ayrılmalarını sağladı.

  Kavganın ardından taraflar birbirinden şikayetçi olmayıp, odalarına çekildi. Kavgaya karışan Rus turistler sabah otel görevlilerinden özür dileyip, ülkelerine dönmek üzere otelden ayrıldı.

  POLİS KAVGA EDEN TURİSTLERE BÖYLE BİBER GAZI SIKTI / Foto Galeri

  MARMARİS'TE OTELDEKİ KAVGAYA BİBER GAZLI MÜDAHALE   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı