Gündem Haberleri

  Tüpü açıp çakmağı çakan avukat yandı

  Emre KOŞAK, (DHA)
  07.09.2005 - 02:19 | Son Güncelleme:

  Bursa’da avukatlık yapan Hür Öztorun, büro olarak da kullandığı evindeki mutfak tüpünü açtıktan sonra polisi arayıp, ‘İntihar edeceğim’ dedi. Polis ekipleri verdiği adrese gelirken de çakmağı yakıp intihar etti.

  BURSA’da geçen aralık ayında bileklerini kesen ve kaldırıldığı hastanede son anda kurtarılan 35 yaşındaki avukat Hür Öztorun, dün sabah polisi aradıktan sonra yaşamına son verdi.

  Merkez Osmangazi İlçesi’ndeki bürosunu aynı zamanda ev olarak kullanan Öztorun, saat 04.30 sıralarında telefonla 155 Polis İmdat’ı arayıp adını ve adresini söyledikten sonra ‘İntihar edeceğim’ diyerek telefonu kapattı. Bunun üzerine bölgedeki ekipler hemen avukatın bürosuna yönlendirildi. Ekipler işhanının önüne ulaştığında büyük bir patlama meydana geldi. Patlamayla birlikte, çelik kapısı parçalanan, camları kırılan büroda yangın çıktı. Olay yerine çağrılan itfaiye ekiplerinin yangını söndürmesinden sonra girilen büroda, avukatın yanmış cesedi bulundu. Bekar olan Öztorun’un, mutfaktaki 12 kilogramlık mutfak tüpünü sonuna kadar açtıktan sonra elindeki çakmağı ateşlediği belirlendi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı