GeriGündem Tüm zamanların en iyi 10 çizgi filmi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tüm zamanların en iyi 10 çizgi filmi

Tüm zamanların en iyi 10 çizgi filmi
refid:9695770 ilişkili resim dosyası

Ünlü sinema eleştirmenleri, animatörler, dublaj sanatçıları ile annelerden oluşan jüri bir araya geldi ve bu listeyi oluşturdu.

Yazar Yekta Kopan, çizgi canlandırma yönetmeni Mehmet Naci Dedeal, Anadolu Üni. Çizgi Film Bölüm Başkanı Fethi Kaba, çizgi roman editörü Ege Görgün, sinema yazarı Kutlukhan Kutlu, seslendirme sanatçısı Oya Küçümen, sinema yazarı Mehmet Açar, Anneyiz Biz yayın yönetmeni Pınar Reyhan, Hürriyet Çocuk yazarı Ceren Arseven, halkla ilişkiler uzmanı ve anne Fem Güçlütürk'ten oluşan kadro tüm zamanların en iyi 10 çizgi filmini seçti.

Tüm zamanların en iyi 10 çizgi filmi

Bu hafta, yarıyıl tatiline giren çocukların şerefine, tüm zamanların en iyi çizgi filmlerini seçelim dedik. Ancak jüri üyelerimizin önünebir takım kriterler koyduk. Listeye girecek filmlerin çocuklara uygun olması, yapımın şu anda sinemalarda gösterimde olması veya piyasada DVD’sinin bulunması gibi. En iyi 10 listesine girmeyi başaranların büyük bölümü son dönem Disney/Pixar yapımları.  Çocuğunuzla eğlenceli bir yarıyıl tatili geçirmek istiyorsanız, işte en iyi 10 listemiz. 

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 10 ÇİZGİ FİLM İÇİN TIKLAYIN - FOTO ANALİZ

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle