Gündem Haberleri

  Tuba'dan türkü albümü

  Hürriyet Haber
  05.12.2009 - 13:29 | Son Güncelleme:

  Tuba Büyüküstün'ün oynadığı farklı dinden iki gencin yasak aşkının anlatıldığı 'Yüreğine Sor' filminin türkü albümü hazırlanıyor.


  Tuba Büyüküstün, ‘Yüreğine Sor’ filminde canlandırdığı rolü için horon ve şive dersleri almıştı. Filmin albümünde Büyüküstün, filmide söylediği 6 türküyü seslendirecek. Bugün gazetesinin haberine göre, başarılı oyuncu rolüne hazırlık sürecinde yaşadıklarını ve albüm hakkındaki görüşlerini şöyle anlattı: "İnsanın bilmediği, doğmadığı bir yörenin insanını oynaması çok zor. Bunu yapmadan önce İstanbul'da horon dersleri, şive dersleri almaya başladım. Türkü söylemeyi öğrendim. Şimdi de kısmetse bu türküleri bir albümde toplayacağız. Herkes çok beğendi zaten..."

  TEKLİF ALMADIM

  Tuba Büyüküstün, “Başrol oynamanın belli bir sorumluğu var. Bütün ekibi arkanızdan sürüklüyorsunuz" diye konuştu. Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesi bulunan Büyüküstün, Arap erkeklerden evlilik teklifi yağdığı haberlerini yalanlayıp "Evlilik teklifi gelmedi" diyerek bu dedikodulara da açıklık getirdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı