GeriGündem Travesti oğlunu yakacaktı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Travesti oğlunu yakacaktı

Travesti oğlunu yakacaktı
refid:3819476 ilişkili resim dosyası

Travesti oğlunu alarak memleketi Trabzon'a götürmek isteyen anne, olumsuz cevap alınca evi ateşe verdi. Oğlunu itfayeciler kurtardı. Anne sinir krizi geçirdi.

Dün saat 22.30 sıralarında, Kadıköy Osmanağa Mahallesi, Tulumbacı Asım Sokak'ta meydana geldi. Travesti oğlu Hakan'ı memleketine götürmek için Trabzon'dan gelen Havva B., evine gittiği oğlundan olumsuz cevap alınca evin salonunu ateşe verdi. Oğlunun içerde bulunduğu sırada evi ateşe veren Havva B., sonra da hemen dışarı çıktı. Yangını gören mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. Hemen olay yerine gelen Kadıköy Belediyesi itfaiye ekipleri yangını büyümeden kısa sürede söndürdü.

Havva B., olay yerine gelen ambulanstaki sağlık ekibine oğlunun evde olduğunu söyledi. Sağlık görevlileri ve polisler, evi kontrol etmek için içeri girince Hakan'ın odalardan birinde olduğunu farketti. Sağlık görevlileri Hakan'ın dumandan etkilenmiş olabilme ihtimaline karşın müdahale etmek isteyince yatağın kenarında bekleyen köpeği havlayarak ekipleri yaklaştırmadı. Bağıran sağlık görevlileri yanıt alamayınca Hakan'ın dumandan zehirlendiği düşünüldü. Hakan'ın bir anda yataktan düşerek sağlık görevlilerine bakması üzerine hala hayatta olduğunu gören görevliler, müdahale edemeyince anne Havva B.'den yardım istedi.

Havva B., ambulans içinde sinir krizleri geçirdi. Oğlunun travesti olduğu için ev sahibi tarafından evden atılmak istediğini kendisinin de oğlunu bu yaşadığı hayattan kurtarmak için Trabzon'dan gelerek oğlunu alıp memleketine götürmek istediğini iddia eden Havva B., oğlunun çağrılarına cevap vermediği için evi yaktığını söyledi. Sinir krizi geçiren Havva B., hastaneye kaldırılırken polis de Hakan'ın evden çıkarılması için sağlık görevlilerine yardım etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle