Gündem Haberleri

  Travesti annesinin çaresizliği

  Selamet ÖZ/İSTANBUL
  21.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Silikon göğüsleri olan travesti oğlu ile onu dışlayan iki ağabeyinin kavgasını ayırmaya çalışan anne, sinir krizleri geçirip evi yakmak istedi.

  T RABZON’da yaşayan 60 yaşındaki H.B. mallarını satıp İstanbul’da oturan 30 yaşındaki travesti oğlu H.Ö’yü tedavi ettirmeye geldi. Anne, oğlunu doktor doktor dolaştırırken, "Asya" takma adlı H.Ö. ile onu dışlayan ağabeyleri arasında şiddetli tartışmalar yaşandı. Annesinin, "Kardeşlerin seni dışlıyor. Artık kendine gel. Eski haline dön ve aranız düzelsin" telkinleri, silikon göğüs taktırdığı belirtilen H.Ö’yü tavrından vazgeçmeye yetmedi. H.Ö.’yü kendilerine karşı koruduğu için annelerine kızan iki ağabey, iddiaya göre önceki gece, konuşmak için kardeşleri H.Ö.’nün Kadıköy’deki evine geldi. Kavgaya dönüşen tartışmada, araya girip çocuklarını ayırmaya çalışan talihsiz anne de tartaklandı.

  Üçlü koltuk yandı

  H.Ö.’nün, ağabeyleri tarafından öldürülmesinden korkan anne, sinir krizleri geçirdi ve salonun ortasındaki üçlü koltuğu tutuşturarak evi yakmaya kalktı. Evin yanında bulunan Kadıköy İtfaiyesi yangına anında müdahale ederek söndürdü. İki ağabey ortadan kaybolurken anne H.B. kendini yerden yere attı, odasına kapanan H.Ö. ise kimseyle konuşmadı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı