Gündem Haberleri

  “Transformers” rüzgarı

  Hürriyet Haber
  12.07.2007 - 17:01 | Son Güncelleme:

  6 Temmuz'da vizyona giren kötü robatlarla iyi robotların savaşını anlatan bu filmi kaçırma. <1>Bilim-kurgu

   

  Dünyamızı yok etmeye kararlı kötü robotlarla onları durdurmaya çalışan iyi robotların mücadelesini anlatan ve 80`li yıllara damgasını vuran ünlü çizgi film Transformers’ın geniş ekran uyarlaması 6 Temmuz `da hayranlarıyla buluştu. Filmle birlikte Hasbro Intertoy tarafından satışa sunulacak geniş koleksiyon figürleri yetişkin Transformers hayranlarını maceranın içine çekerek efsane robotları yeniden hatırlatıyor.
  1984-1987 arasında kült bir çizgi film olarak yayınlanan Transformers dünyamızı yok etmeye kararlı kötü robotlar DECEPTICON’larla onları durdurmaya çalışan iyi robotlar AUTOBOT’ların mücadelesini konu alıyor.
  145 milyon USD prodüksiyon bütçesi ile hazırlanan filmin Hasbro Intertoy tarafından satışa sunulacak oyuncak ve figürleri çocukların yanı sıra koleksiyon meraklısı yetişkinler tarafından da merakla bekleniyor. Filmin ana karakterlerinden oluşan ve hepsi kendine özgü silahlara sahip robotlar ile kolayca dönüşüm geçirebilen, ses ve ışık efektlerine sahip koleksiyon figürleri Transformers hayranlarının ilgi odağı oldu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı