Gündem Haberleri

  Trafikte 37 ızdırap günü

  Hürriyet Haber
  24.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Onarım çalışmaları nedeniyle Galata Köprüsü bugünden başlayarak 31 Mart'a kadar yaya ve araç trafiğine kapalı olacak. Galata köprüsünün kapalı kalacağı 37 güne rastlayan 20-21-22 Mart tarihlerinde aynrıca Atatürk (Unkapanı) köprüsü de trafiğe kapatılacak. Bu uygulama sözkonusu bölgelerde trafik sıkışıklığına yol açacak. Yetkililer toplu taşıma araçlarının kullanılması yönünde uyarıda bulunuyor.

  Köprülerin kapalıyken izlenecek güzergahlar

  Sahil Kennedy Caddesi’nden gelen sürücüler, Sahil Yenikapı-Kumkapı Sarayburnu-Sirkeci güzergahlarını takiben Atatürk Köprüsü, Sahil Yenikapı-Aksaray’ı takiben Atatürk Köprüsü, Sahil Yenikapı-Aksaray-Vatan Caddesi-D100 Karayolu-Haliç Köprüsü.

  Karaköy’den Eminönü’ne gitmek isteyen sürücüler; Perşembe Pazarı-Atatürk Köprüsü.

  Beşiktaş istikametinden Eminönü’ne gitmek isteyen sürücüler; Dolmabahçe-Taksim-Tarlabaşı Bulvarı-Şişhane ve Atatürk Köprüsü, Dolmabahçe-Taksim-Dolapdere-Piyalepaşa-Okmeydanı-D100 Karayolu-Haliç Köprüsü istikametleri.

  Anadolu Yakası’ndan gelip Eminönü istikametine gitmek isteyen sürücüler; D100 Karayolu Kuzey yolu takiben Haliç Köprüsü’nden geçtikten sonra Balat Sahil yolunu veya Vatan Caddesi’ni kullanabilecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı