Gündem Haberleri

  Trabzon'daki kurşunlama olayına ikinci tutuklama

  (a.a.)
  15.02.2006 - 19:41 | Son Güncelleme:

  Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve işyerlerine silahlı saldırı olayına karıştığı iddiasıyla İstanbul'da yakalanan Fatih Bulut, çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 12 Şubat Pazar gecesi düzenlediği operasyonda, Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve işyerlerine silahlı saldırı olayına karıştığı iddia edilen Hakan Süleyman ile birlikte yakalanan Fatih Bulut, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından sağlık kontrolü için adliye binasındaki Adli Tıp Şubesi'ne getirildi.

  Sağlık kontrolünün ardından Cumhuriyet Savcısı'na ifade veren Bulut, Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve işyerlerine silahlı saldırı olayına karıştığı iddiasıyla tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi. Bulut, çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

  Fatih Bulut'un ifadesinde, hakkındaki suçlamaları kabul etmediği, olayla ilgisinin bulunmadığını, yakalandığı gün İstanbul'a gezmek için gittiğini ileri sürdüğü öğrenildi.

  Trabzon'da 30 Ocak 2006'da Trabzonspor'un kaptanı Fatih Tekke ve eşinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in eşi Serra Karadeniz'in otomobili ve işyerine yönelik silahlı saldırı düzenlenmişti. Olayla ilgili Bursa'da yakalanarak Trabzon'a getirilen E.K. ile İstanbul'da yakalanarak Trabzon'a getirilen Hakan Süleyman tutuklanmıştı.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı