Gündem Haberleri

  Toptan'dan Bahçeli'ye veda ziyareti

  A.A
  05.08.2009 - 15:44 | Son Güncelleme:

  TBMM Başkanı Köksal Toptan, MHP Grubunu ziyaret ederek, Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

  TBMM Başkanlığı için yeniden aday olmayan ve görev süresi 9 Ağustosta dolacak olan Toptan, Mecliste grubu bulunan siyasi partilere veda ziyaretinde bulundu.

  Toptan, MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Meclisteki makam odasında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin ardından açıklama yapan Toptan, Bahçeli'ye veda ziyaretinde bulunduğunu söyledi.

  Geçen 2 yıl içerisindeki çalışmalarında, Bahçeli liderliğindeki MHP'nin desteği olduğunu belirten Toptan, bunun için Bahçeli'ye ve Grup Başkanvekilleri Oktay Vural ile Mehmet Şandır'a teşekkür ettiğini kaydetti.

  Köksal Toptan, şöyle devam etti:
  “Türkiye, önümüzdeki süreçte zor bir dönemden geçecektir. Türkiye gibi büyüme iddiası, vizyonu olan ülkenin her zaman sorunlarla karşılaşmasını doğal karşılamak lazım. Önemli olan bu sorunları aşma iradesinin mevcudiyetidir. Öyle inanıyorum ki TBMM, önümüzdeki süreçte de bu zorlukları aşmada üzerine düşen bütün görevleri yerine getirecektir. Ve yine her zaman olduğu gibi MHP, şimdiye kadar olduğu gibi bu sürece katkılar yapacaktır.”

  Devlet Bahçeli de Toptan'ın siyasi hayatında üstlendiği bütün görevleri başarıyla yerine getirdiğini söyledi.

  Bahçeli, “Sayın Toptan, siyasi hayatında üstlendiği bütün görevleri başarıyla yerine getirmiş, siyasetçilere örnek teşkil edecek bir şahsiyet olarak toplumun dikkatini çeken, 2 yıllık Meclis Başkanlığı döneminde de bu güzel örneği, bir kez daha TBMM'ye ve siyasi gruplara yaşatmıştır. Kendilerine MHP olarak, teşekkür ediyoruz. Bundan sonra alacağı görevlerde de başarılar diliyoruz” diye konuştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı