Gündem Haberleri

  Toptan'dan Atalay'a başsağlığı mesajı

  A.A
  27.04.2009 - 18:54 | Son Güncelleme:

  TBMM Başkanı Köksal Toptan, İstanbul'da gerçekleştirilen operasyon sırasında bir emniyet amirinin şehit olması ve bir vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeniyle İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a başsağlığı mesajı gönderdi.

  Köksal Toptan, mesajında şunları kaydetti:
  “İstanbul Bostancı'da düzenlenen operasyon sırasında çıkan çatışma sonucunda Emniyet Amiri Semih Balaban'ın şehit düşmesinden, Mazlum Şeker isimli vatandaşımızın hayatını kaybetmesinden ve bir gazeteci ile 7 emniyet mensubumuzun yaralanmasından derin bir üzüntü duydum.

  Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin huzur ve barışını hedef alan bu tür saldırılar, asla amacına ulaşamayacaktır. Devletimizin tüm birimleri ve emniyet güçlerimiz, bu tür menfur saldırılara karşı en etkili şekilde mücadele verecek güçte ve kararlılıktadır.

  Kaynağı, amacı, hedefi ve mesajı ne olursa olsun terör eylemlerini nefretle kınadığımı ifade etmek isterim.

  Bu alçak saldırıda şehit düşen Emniyet Amiri Semih Balaban ile Mazlum Şeker isimli vatandaşımıza Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve tüm milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum.

  Görevi başında yaralanan basın mensubu ve 7 polisimizin bir an önce sağlığına kavuşması için acil şifalar temenni ediyorum.”

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı